Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

29. 10. Nabízím k prodeji osmitýdenního Oskara. Je to nádherný žíhaný psík s předpoklady pro výstavy, výcvik, sport, ale především to bude skvělý rodinný pes, má vyrovnanou povahu a je to úžasný mazel, kontaktní tulítko. Je očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům (Drontal junior, Bravecto), je zvyklý na granule Brit Care Puppy lamb and rice a má už sbaleno na cestu. Den před odběrem byla na psíka zrušena rezervace, hledáme proto pouze vážného, seriózního zájemce.

25. 10. Tak a máme tady poslední společné focení. Štěňátka jsou očkovaná, čipovaná, ošetřená Drontalem Junior a Bravectem, v příštím týdnu se začnou rozcházet do nových domovů, jsou řádně vymazlená, přivykají si na běžný provoz v domácnosti i ne zrovna ideální počasí venku. Přejeme prckům skvělé páníčky!

24. 10. V Koiře proběhla skvělá akce – Podrobný úvod do pozitivního posilování s RNDr. Františkem Šustou. Děkujeme za množství nových podnětů a inspiraci, těšíme se už teď na shledanou v příštím roce!!

24. 10. Všechna štěňátka jsou rezervovaná a jejich majitelé se na ně už velice těší! Další vrh plánujeme až v příštím roce, pokud máte zájem o vymazlené a s maximální péčí odchované štěňátko z naší chovatelské stanice, můžete mně už nyní kontaktovat, ráda vám sdělím informace o nadcházejících vrzích.

18. 10. Podařilo se, dnes vysvitlo sluníčko a malí si poběhali venku!

DSC_0036

17. 10. Těšili jsme se na první focení štěňátek venku na zahradě, ale vydatný noční déšť nám plány zhatil, leda bychom měli doma malé vodníky. Neriskovali jsme tedy prochlazení prťat a ač neradi, museli jsme zase fotit k velké nelibosti štěňat, doma. Pejskové už mají všichni tři nové rodiny jisté, dvě fenečky ještě čekají na ty pravé…Nabízím k rezervaci žíhanou Oreu a tmavou žíhanou Omegu. Obě jsou standardní, veselé a kontaktní, s předpokladem vyrovnané, mírné a nekonfliktní povahy, pokud tedy jablíčko nepadne daleko od stromu.

11. 10. Prckové mají pět týdnů a vyhlásili válku všem tkaničkám, nohavicím, ponožkám, pantoflím a periferiím lidského těla 🙂 Jsou to andílkové, jen ty tlamičky jsou zubaté až příliš…

DSC_0436

10. 10. Každá barva má něco do sebe! Takhle se povedla naše Dear Snowflake Kavalíří kvarteto.

4. 10.  Týden se sešel s týdnem a kdo z návštěvníků našeho webu netrpělivě očekává fotečky, tady jsou…Štěňátkům se už prořezaly zoubky, no koukněte, ty jsou 🙂

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503