Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

13. 8. Naše odchovy plní především roli rodinných psíků, majitelé nemají chuť s nimi sportovat nebo je vystavovat, o to více nás vždy potěší zprávy o našich sporťácích nebo výstavních úspěších našich odchovánků. Nej a jedinečná sporťanda je  Daer Snowflake Kavalíří kvarteto (Iriska), která již dosáhla nádherných úspěchů a věřím, že nebudou poslední. Velké díky za krásný domov pro tuto krásnou bělinku patří Lucii Tobiáškové s rodinou. Ať se i nadále tak skvěle daří!

1. místo – coursing RR – sport

NORD RACE 2015 –  2. místo Sprint Race feny

1.místo Long Jump feny – 320 prvním pokusem, čímž stanovila NOVÝ CZ SBT REKORD

Gratuluji a mám velikou radost!

Na skvělé akci Staffí den Fransimo Bohemia 2015 měla naše chovatelská stanice zastoupení v podobě krásného černého psíka s mírným žíháním. Easy Faust Kavalíří kvarteto se svou paničkou Janou Drobečkovou obsadili po posouzení rozhodčím Davidem Molineuxem (UK) krásné 2. místo

Blahopřeji a příští rok snad na staffím dni na shledanou!

3090574_orig

4. 8. Na toho pravého pána a nový trvalý domov u nás čekají dvě krásné fenečky. Strakatá Lucka je klidná a rozvážná, ráda se mazlí a bude vhodná i do rodiny s malými dětmi nebo k páníčkovi, který ještě zkušenost se stafbulíkem nemá, černá Nela je její povahový protiklad, je to rozpustilé čertisko, které má energii na rozdávání, určitě to nebude pejsek, kterému by vyhovovala zahálka, je to akční stvoření, ráda se učí, je velice kontaktní, obě fenečky jsou standardní, s předpoklady pro výstavy, 3x očkované, čipované, socializované a čistotné adekvátně věku.

http://www.sbtpedigree.com/dogarchive3/testmating.php?dam=339617&sire=140035

http://www.sbtpedigree.com/dogarchive3/testmating.php?dam=147953&sire=147940

DSC_0085

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503