Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

22. 4. Vždy mně velice potěší fotky našich odchovánků v nových rodinách. Tentokrát děkuji paní Dvořákové za překrásné fotky našeho strakáčka Jerryho Kavalíří kvarteto a slečně Vaňkové za fotku Henryho Kavalíří kvarteto.

17. 4. Všechna štěňátka z vrhu P si už lebedí v nových rodinách, Q vrh má za sebou očkování a čipování a v příštím týdnu se také začne rozbíhat do světa.

Dnes jsme po delší době namířili foťák na naši žabžu Cherry Kavalíří kvarteto, pár aktuálních fotek přibylo na její stránce. Letos plánujeme krytí této krásné fenky.

11. 4. První zkušenost naší Jessy Kavalíří kvarteto s výstavou proběhla v Ostravě.

13001303_1163369647040677_4685271451822931852_n

10. 4. Uteklo to jako voda, nedávno se narodili a už vyrážejí k novým rodinám. Tento víkend nás začala opouštět štěňátka z vrhu “P”

Všichni dobře známe dětskou říkanku…První třída myšička, druhá třída kašička…napadla mně podobná i o štěňatech 🙂

První týden žížalky,

druhý týden píďalky,

třetí týden zlatíčka,

čtvrtý týden sluníčka,

v pátém týdnu rostou růžky…

Šestý týden lumpíci,

sedmý týden ďáblíci,

V osmi týdnech – lidi, hoj!

Občas se mnou bude boj.

Pac a pusu na to, já jsem vaše zlato 🙂

Zatímco jsou už z některých starších štěňátek celebrity v nových rodinách, mladší štěňátka teprve příští víkend čeká očkování a čipování. Všechna štěňátka jsou zamluvená.

9. 4. Z maličkého štěňátka vyrostl krásný dospělák Henry Kavalíří kvarteto

Maximální soustředění před sportovním výkonem a…jdeme na to – Dear Snowflake Kavalíří kvarteto – sportovec tělem i duší!!!12974439_10205005410489531_7022679283244354858_n

5. 4. Náš odchov, sportovně vedená fenečka Dear Snowflake Kavalíří kvarteto, opět bodovala. Na I. Sport Fun Show v Netolicích u Českých Budějovic získala 1. místo v long jump a 1. místo v běhu za střapcem. Gratuluji a přeji jí pod vedením majitelky Lucie Tobiáškové ještě hodně krásných úspěchů a hlavně hodně společné radosti z toho, co je obě baví, sporťanda Iriska je nej! 🙂

5. 4. Máme volné poslední štěňátko – pejska Quentina, je vhodný jak pro zájemce o výstavy, tak pro zájemce o pohodového společníka a kámoše do nepohody.

Velice mně těší zájem o naše štěňata i předběžný zájem těch, kteří se pro stafbulíka teprve rozhodují. Z časových důvodů mohu plánovat další návštěvy v naší chovatelské stanici až po 18. 4., samozřejmě návštěvy, které už jsou naplánovány, PLATÍ !!! Děkuji za pochopení.

!!!MÁME VOLNÁ DVĚ ŠTĚŇÁTKA –  FENEČKU A PEJSKA!!!

3. 4.  Je krásně, žůžo labůžo 🙂 I malí mravenci se dneska dostali ven a sluníčko je pošimralo v kožíšcích!

Jam Fransimo Kavalíří kvarteto má za sebou svou první výstavu. V Chorvatsku se svou majitelkou Simonou Lahodovou získala ve třídě mladých V1, CAJC. Gratuluji! Tereze Cirhanové děkuji za fotky!

2. 4. Nakonec jsme se dočkali. Jaro je tady, tak huráááá na sluníčko!

Příští týden pravděpodobně nestihneme štěňátka nafotit, o víkendu musíme stihnout výstavu, seminář v Koiře a některá štěňátka už odjedou do nových domovů, takže tady máme poslední společné focení…Černouškové se budou fotit zítra!

Focení neunikl ani otec štěňátek Wild Brunno Fransimo Bohemia

STARŠÍ NOVINKY NAJDETE V ARCHÍVU

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503