Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

30. 5. Všechna štěňátka z vrhu R jsou rezervovaná. Během léta plánujeme štěňátka ze zajímavých spojení, v případě zájmu mně kontaktujte.

Prťatům je 6 týdnů. Přemýšlela jsem, jak je charakterizovat jednou větou. Je to jasné! Jsou to rošťáci, ale moc sladcí 🙂

DSC_0687

28. 5. Děkuji majitelce mé fenečky a zároveň mého TOP odchovu za krásné fotky. Tohle je černá kráska Amazing Victory Kavalíří kvarteto!!!

13263961_250962938599289_2317511137484733434_n

22. 5. K rezervaci máme tmavého pejska bez bílých znaků – Rockyho. Pejsek má povahu středně temperamentní, je kontaktní, bez vad. Odběr bude možný od 4. 6.

21. 5. Naši krásní klučíci už dovádějí na zahradě!

DSC_0434

15. 5. Pankrác, Servác a Bonifác letos potvrdili svou existenci, foukalo skutečně mrazivě, a tak jsme prťata raději nechali doma v teple. Fotky nic moc, ale za nějaké to nachlazení by to nestálo…Kluci jsou na čtyři týdny velmi čiperní a rozdávají moc rádi pusinky, mají všichni krásné nůžkové skusy, varlátka sestupují, mám z nich velkou radost. Jeden pejsek je ještě volný.

8. 5. Týden je ten tam a naši cvalíci se opět fotili, venku a nelíbilo se jim to, nechtěli pochopit, že musí chvíli vydržet na sluníčku, příliš je hřálo do kožíšků. Kluci už baští namočené granulky umí se radovat, nadávat, trucovat a zlehounka poznávají svět. Tmavý Rocky a Reddy se znaky stále nemají vybraného toho pravého páníčka, tak neváhejte, jsou krásní!

7. 5. Orissa Kavalíří kvarteto si vyzkoušela první výstavu – krajskou v Hlučíně ve třídě dorostu. Získala VN3 a jistotu, že nás čeká ještě spousta práce 🙂

Hledám trvalý domov pro tříletou fenu stafordšírského bulteriéra!
Fenka se vrátila do rodné chovatelské stanice po smrti majitelky, bohužel se nesnese s fenou, kterou má dcera původního majitele. Fenka byla původně ve spolumajitelství a loni odchovala štěňata na mou CHS. Nemá výcvik, ale je vychovaná, bez zlozvyků, bezproblémová v bytě i na zahradě. Se psy není konfliktní, ale jejich společnost nevyhledává a ve smečce strádá, je velice klidná a vděčná za pozornost svého pána. Je vhodná k dětem (12let), ideální pro dlouhé procházky v přírodě, zvěř nepronásleduje a drží se u pána. Fena je doposud bez jakýchkoli zdravotních problémů, čerstvě očkovaná a po zdravotní prohlídce u veta, má DNA profil. V případě vážného zájmu mně kontaktujte mailem buzkovam@seznam.cz a popište mi podmínky, do kterých by fenka šla. Fenku daruji, ale pouze do těch nej podmínek!!! Majitele budu pečlivě vybírat. Děkuji všem, kteří projevili o fenečku zájem, za krásné maily a nabídku skvělých podmínek. Zlatuška už svou paničku má!

IMG_1383

!!!Máme štěňátka!!!

Nabízím k rezervaci dva pejsky.

15. 4. se narodili 3 krásní a zdraví kluci ze spojení

http://www.sbtpedigree.com/dogarchive3/testmating.php?dam=147936&sire=147940

1. 5. Pejskové Roco, Rocky a Reddy si dnes vyhřáli na sluníčku kožíšky a překvapeně mžourali na svět.

Volní kluci – Rocky (bez bílých znaků) a Reddy (bílý znak na hrudi a tlapkách)

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503