Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

29. 8. K rezervaci máme tři pejsky:

28. 8.

Určitě si ještě někteří vzpomenete na příběh mého odchovu, nádherné, zdravé a temperamentní fenky IRIS KAVALÍŘÍ KVARTETO, kterou jsem se pokoušela loni koncem léta prodat. Fenka je standardní, s velice pěkným exteriérem a kvalitním rodokmenem.

Narodila se jako jedináček a chtěla jsem si ji nechat, ale ve smečce nebyla spokojená, ne všichni psi snášejí větší či menší psychický tlak způsobený soužitím ve větší skupině psů. Vzhledem k tomu, že žádného z našich psů nedržím separovaně v kotci a naše smečka prostě musí fungovat tak, aby psi v ní byli spokojení, rozhodla jsem se najít Iris nový domov, nejlépe rodinu, kde by žila jako milovaný psí jedináček a bez maličkých dětí, protože u nás neměla možnost si na ně zvyknout.

Fenečka prošla rezidenčním výcvikem v psí škole Koira, diagnostikou povahy a připravená pro nový život jako příjemný psí člen rodiny čekala na toho pravého pána. Inzerce se s chutí ujala adminka skupiny Stafordšírský bulteriér ČR (na facebooku) a za vydatné asistence dalších členů byla okamžitě feně přisouzena nálepka zkaženého, div že ne nebezpečného psa, kterého se chci zbavit. Prostě Kavalíří kvarteto, takže NEKUPOVAT! Měla jsem obavy, že o takto označenou fenu neprojeví zájem žádný seriózní zájemce a skončí někde…kdo ví kde. Dlouho jsem tedy vybírala až se mi podařilo umístit fenečku do rodiny ZDARMA, ale zato k výborným lidem, kteří si ji nemohou vynachválit, Iris, dnes už Wendy, zbožňuje malou dcerku svých majitelů a je dle jejich slov neskutečný miláček, skvělá a tolerantní a všichni ji mají moc rádi. Co víc jsem si pro ni mohla přát!
Vzhledem k tomu, že mi do skupiny Stafordšírský bulteriér ČR (na facebooku) není umožněn vstup a nemohu reagovat na časté napadání mé chovatelské stanice ať už v souvislostí s inzercí mých odchovů nebo v souvislosti s tím, že někdo odvážný doporučí mou chovatelskou stanici na základě osobní zkušenosti, chtěla bych vzkázat všem mým “fanouškům”, že se nepřidám k chovatelským stanicím, které ze svých webů z pochopitelných důvodů odstranily přehled svých odchovů. Jsem pyšná na své odchovy s velkou láskou a péčí odchované a dále budu všechny na svém webu uveřejňovat (toto je reakce na příspěvek na sociální síti z nedávné doby).

Wendy přeji krásný život se svou rodinou a majitelům děkuji za zprávy a fotky. Jste skvělí, děkuji za péči o ni a zároveň děkuji i paní Magdě Šimečkové, na kterou jsem se před rokem mohla s Iriskou (Vendulkou – Wendy) obrátit.

27. 8. Volné máme už jen 3 psíky, dva strakáče a jednoho zlatého s bílými znaky! Pokud máte vážný zájem, zavolejte nebo napište mail, na sms neodpovídám, děkuji.

24. 8. Vrh “S” je zamluvený. K rezervaci máme fenečky i pejsky z vrhu “T” a kouzelného zlatého pejska z vrhu “U”

21. 8. Týden utekl neskutečně rychle a už tu jsou zase aktuální fotečky štěňátek, na které už netrpělivě čekají nové rodiny, i prcků, kteří ještě ty pravé majitele hledají. K rezervaci se opět uvolnila kouzelná fenečka z vrhu “S”. Nabízíme pouze vážným zájemcům o plemeno, stejně jako jejího modrého brášku.

14. 8. Včera se Mufovi a Apíkovi narodila 3 štěňátka, dva zlatí pejskové, minimálně rozdílní, taková zlatá dvojčátka a žíhaná holčička.

 vrh “U

13. 8. Aktualizovali jsme fotky u vrhů “S” a “T

11. 8. Špuntíci se činí, celý den poctivě papkají a krásně přibývají na váze.

DSC_0822

10. 8. Pár minut po půlnoci se narodil první pejsek z vrhu “T“a postupně ho následovalo 7 sourozenců. Porod byl přirozený, s hladkým průběhem, štěňátka jsou velice vitální a Inneska se o svou drobotinu příkladně stará. 4 fenečky a 4 pejskové jsou volní, k rezervaci. Jednu fenku a jednoho pejska bych ráda přednostně nabídla zájemcům o výstavy, případně chov, jsou barevně velice nadějní, předpokládám i výbornou povahu a exteriér.

Už brzy se vykulí na svět nová štěňátka.

DSC_0366

Focení je pro mně často nutné zlo, ale tentokrát bych ráda udělala krapítek reklamu Petře Rašovské, která šije pro naši smečku a nejen pro ni obojky na míru 🙂 Pokud by jste chtěli svému modelovi nebo modelce rozšířit “šatník”, navštivte její nový web, určitě si vyberete. Dnes modelem stáli a seděli naši kluci Excaliber Red Fransimo Bohemia, Kendy Blue King Merano Bohemia a Imperio Staff Warriorbull.

 http://peraso-obojky-na-miru-cz.webnode.cz/kontakt/

DSC_0393

DSC_0440

7. 8. Štěňátka z vrhu “S“už mají týden, krásně prospívají, jen spí, baští, lenoší a rostou. Všechna jsou rezervována! Pokud máte zájem o štěňátko od nás, nezoufejte, každým dnem očekáváme početný vrh, rezervace jsou možné.

DSC_0267

4. 8. Jerry Kavalíří kvarteto (strakáč) si takto labužnicky užívá léto…

13876412_1132184606804861_7865420910086471569_n

I zlaťáčci z Kavalířího kvarteta si užívají krásný psí život…

3. 8.  K rezervaci nabízím pouze černého pejska s bílými znaky a modrým genem. 

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503