Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

29. 9.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ŠTĚŇÁTEK 

dsc_0603

Momentálně nemáme k rezervaci nebo odběru žádné štěňátko. Zájem o štěňátka z dalších plánovaných vrhů mně velice těší, noví zájemci budou o realizovaném krytí včas informováni.

pejsek TIMY

dsc_0795

Tento klouček se slibným exteriérem a skvělou povahou, poslední naše volné štěňátko  vhodné pro aktivní lidičky, páníky, kteří touží po klidnějším mazlíkovi do nepohody, našel svou novou rodinu na hájovně v Jižních Čechách. Krásný život, broučku!

 

Děkuji majitelům mých odchovů za zprávy a fotky…

25. 9. Štěňátka začínají odjíždět do nových domovů. Vrh “S” už je doma a na poslední společné víkendové focení vrhů “T” a “U” se můžete podívat.

dsc_0394

Máme za sebou dva víkendy s výstavou. Naše holky Jessy Kavalíří kvarteto a Happy Lady Warriorbull po speciálce SBTC CZ v Kolesách a národce v Brně splnily podmínky chovnosti.

21. 9. Léto je nenávratně pryč, takto si ho užívala v Chorvatsku a Itálii naše Megie Kavalíří kvarteto

4. 9. Starší štěňata už jsou šikulky, ukončila pátý týden života a to znamená, že se mohou podívat na zahradu. Mladší vrhy ještě musí dva týdny počkat. Všichni už jsou přikrmovaní, namočené granulky Royal Canin Medium Starter jim chutnají. K rezervaci máme stále tři pejsky.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503