Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

30. 10. Všechna štěňátka z aktuálního vrhu mají své domovy. Novým majitelům děkuji za důvěru a přeji s novými parťáky spoustu radosti a pohody.

!!!volný pejsek!!!

ESSO Kavalíří kvarteto – černý pejsek s mírným žíháním, nositel modrého genu, čeká na toho pravého majitele. Je již připraven k odběru, je standardní, bez vad, středního temperamentu, s příjemnou veselou a kontaktní povahou. Očkování, čipování, ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům je samozřejmostí. Oba rodiče mají vyšetření srdce, očí, páteře s výborným výsledkem. Jsou to vyrovnaní psi s typickou stafbulí povahou. Cena pejska – 25 000.

26. 10. Tyto nádherné fotky v naší chovatelské stanici odchované fenečky a nejen jí, byly pořízeny na pomoc pejskům v útulku. Děkujeme!

Blíží se pošmourné podzimní dny, kdy by ven psa nevyhnal. Bylo tedy potřeba pořídit pro tu naši bandu pár nových hraček, naši pesani je mají rádi, proto jsou součástí výbavičky našich odchovů. Děkujeme www.12tlapek.cz

16. 10. Vývoj štěňátek jde po ukončeném pátém týdnu rychle kupředu. Každým dnem jsou čipernější, průzkumničí, poznávají svět, seznamují se s běžným provozem domácnosti i zahradou…stále máme k rezervaci nádherného pejska. Pouze pro seriózní zájemce, kteří vědí, co chtějí. Novou sérii fotek z dnešního kouzelného slunečného dne, najdete na stránce vrhu ve fotogalerii.

!!!volný pejsek!!!

Nabízím k rezervaci standardního pejska s minimálním žíháním. Je bez vad, s krásně modelovanou hlavou. Je vhodný pro zájemce o výstavy, ale výstavní kariéra ani uchovnění nejsou podmínkou prodeje.

11. 10. Začátkem příštího roku plánujeme uchovnění našeho mladého a nadějného modrého kluka KENDY BLUE KING MERANO BOHEMIA, který prošel řadou zdravotních vyšetření bez ztráty jediné kytičky.

.

 

 

Člověk míní a štěňata mění. Naplánovali jsme si focení a štěňátka měla jiné plány. Kombinace plných bříšek, teplíčka a bubnování deště na okenní římsy přinesla své plody – ospalé fotky :). Podívejte se v galerii na pár z nich.

V aktualizacích přináším fotky našich odchovů….jak jde čas. Tentokrát je tady zástupce vrhu Y – Yuppie Kavalíří kvarteto se svou malou paničkou a z vrhu J – Jerry Kavalíří kvarteto na cvičáku…Děkujeme!

8. 10. Vítáme v naší smečce nového člena.

kontinentální buldok – PACK LEADER GUINESS – náš poklad importovaný z Německa!

Tootsie Kavalíří kvarteto, krásná fenečka po našich Excaliber Red Fransimo Bohemia x Innes Eso Bonatom, posílá pozdrav a fotku své skvělé rodinky! Děkujeme!

3. 10. Naše malé šelmičky už baští masíčko. A s velkou chutí. Začínáme přikrmovat, aby tu svou maminu nesnědli úplně celou. Dneska proběhla i kontrola zoubků a skusu, vše zatím vypadá velice dobře, i když se zoubky ještě úplně neprořezaly. Kluk už má sestouplá varlátka, což je v necelých čtyřech týdnech velká paráda. Je to slibné štěňátko a čeká na svého páníka.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503