Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

22. 11. Štěňátka z vrhu F odchovávaná u pana Polomského už mají svá jména, krásně rostou, ve třech týdnech už cvičí svaly na nožičkách, koncem týdne ochutnají první příkrm a bude jím mleté syrové maso, budou z nich hned ze startu malí barfisti. I když tento vrh není odchován přímo u nás doma, na výbavičku pro tato štěňátka nezapomínám. Bumbrlíci už mají přichystané obojky a vodítka, fleecovou hračku, ňaminky ze sušeného masíčka. Pokud máte zájem o štěně – pejska, pište na můj mail buzkovam@seznam.cz nebo volejte přímo majiteli štěňat na 773 154 006 a můžete si domluvit návštěvu u štěňátek.

…a nesmí chybět pár fotek našich odchovánků, dělají majitelům radost a mně těší, že je vše, jak má být…

14. 11. V aktuálních vrzích a nabídce štěňat najdete fotky dvoutýdenních pejsků, kteří jsou dostupní k rezervaci. Pro více informací volejte, prosím, na telefonní číslo 773 154 006. Štěňátka krásně prospívají, začínají otevírat očka. Čtyři kluci čekají na své páníky. K odběru budou před vánočními svátky.

1. 11. Před dvěma měsíci proběhlo krytí krásné červené fenečky Leni Eso Bonatom naším Apolem (Excaliber Red Fransimo Bohemia). Krytí bylo úspěšné a dnes se v den čtvrtých narozenin Leni narodila její první štěňátka. Dvě fenečky a čtyři pejskové se mají k světu. Porod byl přirozený a mamina i dětičky jsou v pořádku. Štěňátka ponesou název chovatelské stanice Kavalíří kvarteto, ale odchována budou v rodině majitele fenečky, pana Polomského, v Ostravě. K rezervaci jsou volní pouze pejskové, v případě zájmu kontaktujte mně nebo majitele fenečky (tel.: 773 154 006). Bližší informace o vrhu včetně fotek zveřejním v následujících dnech.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503