Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

30. 5. A máme tady poslední společné focení, pár foteček najdete u štěňat, zaměřili jsme se opět na focení posledního lumpíka, který je volný…

Budou štěňátka? Zeptejte se za měsíc…

25. 5. Aron Kavalíří kvarteto – pejsek k rezervaci – 6 týdnů
Roneček je veselý kuliferda, rozpustilé štěně, prostě povahou typický stafbulík. Vhodný je i pro zájemce o výstavy, ale především to bude skvělý člen rodiny, která tráví volné chvíle jinak než lenošením. K odběru od 1. 6.

24. 5. K rezervaci máme dva pejsky, ALBERT a ARON jsou krásní kluci s výbornými povahovými i exteriérovými předpoklady pro výstavy, které ale nejsou podmínkou prodeje, psíci mají perfektní nůžkové skusy, sestouplá varlátka. K odběru budou od 1. 6. očkovaní, čipovaní, ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům, s pasem, kupní smlouvou a výbavičkou, socializovaní přiměřeně věku.

ALBERT 

Bertíček má nejvýrazněji žíhaný kožíšek, je to malý neposeda, průzkumník a lovec ponožek.

ARON

Roneček je velký diplomat, všechny spory se snaží převést na hru, je to miláček mazlíček. Co nepřeskočí nebo nepřeleze, alespoň  podleze, všemu se snaží přijít na kloub. Zbožňuje domácí práce, vytírání má nejraději a robotický vysavač je podle něj skvělá hračka.

 

24. 5. Apollo už našel svou budoucí paničku, dva bráškové na ty své pravé ještě čekají. Poslední fotky štěňátek najdete v menu ze dne 22.5.

APOLLO

Je klidný, vyrovnaný pejsek.

21. 5. Máme za sebou úspěšný víkend. V sobotu získala naše Donjon Contis Anni (Vendulka) na mezinárodní výstavě v Litoměřicích V1, CAJC, BOJ a pěkný posudek od paní Mgr. Boženy Ovesné.

Dnes se naši kluci Kendy Blue King Merano Bohemia a Imperio Staff Warriorbull podrobili oftalmologickému vyšetření na dědičné oční choroby u MVDr. Petra Stani. Oba s výsledkem – prostý dědičných očních vad.

17. 5. Spoustu dalších fotek z dnešního dne najdete v galerii štěňat pod dnešním datem, utíká to jako voda, maličcí už mají 5 týdnů.

15. 5. Dnes bylo v plánu focení prcků na zahradě, ale pokazily nám to dešťové přeháňky, štěňátka jsou ještě z cukru, takže do mokré trávy určitě nee, když už bylo focení v plánu…alespoň pár fotek malých zlobidýlek se podařilo. Volné máme tyto tři krásné standardní chlapečky.

Naši modří kluci Imperio Staff Warriorbull a Kendy Blue King Merano Bohemia mají za sebou echokardiografické vyšetření. Srdíčka mají naprosto zdravá. Další preventivní vyšetření kluky čekají.

10. 5. Týden se sešel s týdnem a máme tady další focení, tentokrát už čtyřtýdenních “batolat”. Štěňátka udělala za týden veliké pokroky, začínají si spolu hrát, řeší první spory a učí se spolu komunikovat. Všichni pejskové už mají sestouplá varlátka a zoubky se prořezaly do nůžkových skusů. Prckové jsou velice vyrovnaní, vzhledem i povahou, rozdíly jsou minimální.

A je to, proběhlo dlouho očekávané krytí, snad vše dobře dopadne a začátkem července se dočkáme krásných zdravých štěňátek.

http://www.sbtpedigree.com/dogarchive3/testmating.php?dam=1381648&sire=1357528

Fotečky našich odchovánků…máme se fajn!

2. 5. Dnešní uplakané počasí po třech pěkných slunečných dnech, se podepsalo i na rozpoložení našich prťat. Prý hned tak na něco dnes koukat nebudou, raději ten nečas venku prospí a projí 🙂 Pro zájemce o štěňátka: Prosím, než zavoláte nebo napíšete, zorientujte se na webu, štěňata mají každý týden spoustu fotek, ne jen ty dvě v novinkách, najdete zde i aktuální informaci o dostupnosti jednotlivých štěňat…Děkuji.

Tyto krásné oboječky budou součástí výbavičky pro štěňátka. Našim prckům i dospělákům šije obojky a vodítka PERASO. Petro, děkujeme!

Sportovně vedená fenečka Dear Snowflake Kavalíří kvarteto sklízí další úspěchy! Velká gratulace patří fence i majitelům!

29. 4. Vzhledem k velmi chladnému a deštivému počasí posledních dnů, jsme se dlouho rozhodovali, jestli jet na dnešní výstavu nebo ne, večer jsme si šli lehnout s tím, že to tedy vzdáme a je nám přednější zdraví naše i psí než účast na výstavě, ale v sedm hodin ráno, když za okny začalo vykukovat sluníčko, jsme rozhodnutí změnili. Vendulka potřebuje trénovat…Rozhodnutí bylo správné, zázraky se dějí, v noci ještě padal zmrzlý déšť, ale sobotní den byl po dlouhé době slunečný, jarní. Vendulka – Donjon Contis Anni získala v Dětřichově u Svitav V1, Vítěz třídy mladých. Byla to příjemná výstava KCHMPP. 

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503