Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

29. 7. Do našich štěněcích jesliček přibyla další štěňátka, pejskové se k porodu opět nedostavili, zůstali asi na houbách. Máme od té naší holky žíhané tři krásné fenečky – vrh D (Orissa Kavalíří kvarteto x Excaliber Red Fransimo Behemia). Fenečky jsou volné!!!

 

 

Ta holka dělá čest svému jménu…Xena Staffy Princess Kavalíří kvarteto (Jessy Kavalíří kvarteto x Excaliber Red Fransimo Bohemia)

Elinka (Hellen Pastaff Legion) oslavila v červenci sedmé narozeniny. V chovu už není aktivní, ale její krev se dále v chovu uplatní, jsem pyšná na její krásné, zdravé a uchovněné potomky – Easy Faust, Hetty a Monty Kavalíří kvarteto svou mámu nezapřou.

25. 7. Celý vrh B je zamluvený, Cilka a Cecilka čekají na skvělé páníky, mají 5 dnů, výborně prospívají a jsou úžasné.

!!!Máme štěňátka – tři fenečky (Cecilka, Cilka a Buffy) jsou připravené k rezervaci!!!

24. 7. Štěňátka Ladynky se mají k světu, už koukají a začínají být aktivnější. Na stránce vrhu najdete novou sérii fotek. Volnou máme blue fawn fenečku – Buffy, pro zájemce o zajímavé zbarvení, u stafbulů málo časté. Štěňátka už má i Inneska, své dvě feňulky si náležitě hýčká, však jí taky při porodu daly pořádně zabrat. Innes nakonec vše zvládla, porod byl přirozený a holčičky jsou v pořádku a nádherné. Cilka – dokonalá kopie táty Apola a Cecilka jsou volné, připravené k rezervaci. Na fotce jsou Babettka a Bleček.

Tak tomu říkám psí život…Timy Kavalíří kvarteto s kámošem…

18. 7. Mám radost, že naše kontinentální buldoky výstavy baví a samozřejmě mně těší, když mají holky úspěch. V Mladé Boleslavi získala Canis Saxonia Amanda (Mendy, Medík, Meďula 🙂 ) ocenění V1, CAJC, BOJ

 

 

Fotky Donjon Contis Anni (Vendulky) z výstavy v Litoměřicích.

Majitelé odchovánků si vzpomněli a poslali fotečky. Děkuji a posílám pozdravy!

12. 7. Máme štěňátka! Ladynce se narodily 8. 7. tři fenečky (černá s žíháním, blue fawn a bílá s modrými oušky) a bílý pejsek. K rezervaci nabízím bílého pejska a blue fawn fenečku.

!!!Štěňátka ze spojení Happy Lady Warriorbull x Imperio Staff Warriorbull očekáváme kolem 9. 7. !!!

Hledám nové majitele a trvalý domov pro téměř půlroční fenku. Xanta je zdravá, kompletně očkovaná, bez zlozvyků, připravena odejít do nového domova, kde pro ni budou mít dostatek času. Fenka není vhodná pro chov a výstavy, má nestandardní skus. Vrátila se do chovatelské stanice z vážných osobních důvodů majitele. Pro více informací mně kontaktujte telefonicky – 607 816 884 nebo mailem – buzkovam@seznam.cz

Cena 15 000

3. 7. Na národní výstavě v Klatovech získala Donjon Contis Anni  – Vendulka krásné ocenění V1, CAJC, BOJ, BOS a splnila podmínky pro udělení titulu Český junior šampion.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503