Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

26. 9. Štěňátka udělala během týdne od posledního focení veliké pokroky, koukají na svět, začínají se stavět na vratké nožky a v tlamičkách se začínají klubat první špičáky. Stále máme volného překrásného pejska, jediného klučíka ve vrhu. Jako vždy, fotogalerii najdete na stránce vrhu pod dnešním datem. Klučík má samostatnou složku, zaslouží si ji.

…z výstavního dění…na národní výstavě v Brně 23. 9. získala Canis Saxonia Amanda V1, CAJC, BOJ…

19. 9. Ve věku 10ti dnů představuji světu naše nová štěňátka. Na jejich první fotogalerii se můžete podívat na stránce vrhu. Prckové krásně prospívají a začínají pomaloučku rozevírat víčka.

Anni DonJon Contis se podrobila zdravotním vyšetřením s výbornými výsledky – doppler srdce (bez nálezu), DKK B/B, DLK 0/0, spondylóza (bez nálezu), OCD ramenních kloubů (bez nálezu). Vendulka je připravena na podzimní bonitaci.

Štěňata z vrhu T nedávno oslavila první narozeniny. Sourozence zdraví Taz Kavalíří kvarteto!

Anni DonJon Contis sbírá bodíky na Slovenského šampiona. Zúčastnila se dvoudenní výstavy v Nitře a získala 2x V1 CAC, 2x BOB.

15. 9. Dottienka už našla svou rodinu. Štěňátka jsou očkovaná, čipovaná, po veterinární kontrole. Všechna jsou v pořádku a v následujících dnech budou odcházet do nových domovů. 9. 9. se nám narodila nová miminka ze spojení Imperio Staff Warriorbull x Hetty Kavalíří kvarteto. Čtyři fenečky a jeden pejsek krásně rostou a během příštího týdne je na webu představím světu a začnu přijímat rezervace.

!!!volná fenka!!! 

Dotienka je fenečka středního temperamentu, bez svých vrstevníků se mění v klidného mazla. Je standardní, bez vad, vhodná pro zájemce o chov a výstavy. K odběru bude připravena od 18. září. Je krmena syrovou stravou.

10. 9. Tento týden aktualizuji fotky se zpožděním, mohou za to problémy s internetovým připojením. Na fotky raubířů se podívejte ve fotogalerii vrhu D.

Odchovánci posílají pozdravy…

 

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503