Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

26. 2. Dnešní focení patřilo vrhu H a našim modrým štěňátkům, mají 3 týdny a jsou prostě skvělá!!! Fotky a videa najdete na stránce vrhu.

 

25. 2. Na přání budoucího majitele Guliverka, pejska s obojkem, vzniklo toto video malých raubířů.

23. 2. Naše hejno klučíků je zase o týden hezčí, šikovnější, dovednější, prostě jsou nej a stále jsou volní. Více fotek hledejte na stránce vrhu, jako obvykle.

20. 2. Focení štěňat mezi druhým a čtvrtým týdnem za moc nestojí, už to nejsou ty slepé buřtíky, kterým je všechno jedno, když mají plná bříška a ještě jim to nechodí, jak by chtěla, no krátce a jasně, pořádné fotečky budou cca za dva týdny, to už budou z nemotorných placek šikovná štěňátka. Tak z dnešního pokusu o spolupráci při focení vzešlo pár fotek, které přinášíme na stránce vrhu H (ŠTĚŇATA JSOU VOLNÁ, K REZERVACI)

16. 2. Žíhaní kluci už mají 4 týdny a začínají poznávat své okolí, je to vyrovnaný vrh, standardní, bez vad, pejskové mají krásné nůžkové skusy a všichni mají sestouplá varlátka, což je v tomto věku nádhera. Mám z vrhu velkou radost! Pokud máte zájem o rezervaci, kontaktujte mně, prosím. Na sms nereaguji, děkuji za pochopení.

10. 2. Představuji nový, barevný vrh dvou psíků a tří feneček. Vrh už má svou stránku, můžete sledovat informace a vždy po týdnu nové fotky. Pokud máte o štěňátko zájem, prosím, pouze vážní zájemci, kontaktujte mně mailem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluci z vrhu G mají právě dnes tři týdny. Během týdne dělali samé pokroky, už umí vylézt z porodní bedny, chodí a každým dnem ochutnají své první masíčko. Perfektně prospívají a jsou to stále ta hodná, vyrovnaná štěňátka, která se nevztekají, nehulákají a dělají mi jen radost.

U nás sníh nic moc, takže našemu odchovanci –  Timmy Kavalíří kvarteto, můžeme jen závidět. Užij si zimu, kamaráde!

…Timmyho brácha Taz Kavalíří kvarteto je taky fešák!!!

 

 

2. 2. Klučičí vrh už má svou stránku. Pejskové jsou skvělí, naprosto pohodoví, už koukají na svět, mají poprvé ostříhané drápky, jsou preventivně odčervení a užívají si svůj štěněcí věk. Začínám přijímat rezervace.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503