Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

31. 3. Člověk míní a příroda mění, těšila jsem se na focení štěňat venku, ale studený vítr plány zhatil a tak jsme se zase trápili s focením doma. Předpověď počasí slibuje lepší zítřky, tak snad příště budeme mít štěstí. Dvě fenky a dva kluci jsou stále volní a připraveni na stěhování ke svým majitelům. Celý vrh patří k těm klidnějším, žádné divochy v něm nenajdete, dokonce i roztrhaných ponožek a trik je méně než obvykle, přesto po ránu bych si přála nohavice a rukavice z jemné ocelové příze. Prostě štěňata v sedmi týdnech umí řádně přivítat 🙂

 

!!!URGENTNÍ!!!

Hledám nový domov pro psa XANTO Kavalíří kvarteto (TAZ), narozen 18. 1. 2017

Jedná se o pejska žijícího v rodině s malými dětmi, k lidem i dětem je naprosto spolehlivý a bezproblémový, jeho zdravotní stav je výborný, nemá a neměl žádné problémy. Důvodem pro hledání nového domova je napadání staršího psa v rodině. S fenami vychází bez problémů. Taz je standardní pes bez vad.

27. 3. Strakáči z vrhu H už mají 7 týdnů, jsou očkovaní, čipovaní, zdravotní kontrola u veta proběhla bez problémů, štěňata jsou ošetřena proti vnitřním i vnějším parazitům a mohou vyrazit do nových domovů. Dvě fenky a dva pejskové jsou volní. 

Více foto zde

 

24. 3. Konečně se počasí umoudřilo, sobota se vydařila, Gastonek s Gerrym se vyřádili na zahradě a zvládli jsme klukům pořídit i pár aktuálních fotek. Gerry zapózoval přímo ukázkově. GERRY – pejsek na prodej

22. 3. Dnes nás čekalo focení vrhu CH, našich nej prďolat. Účastnila se i mamina, ale hned na začátku musela být násilně odvlečena 🙂 protože by asi nevyšel žádný záběr. Párkrát oblíznutý objektiv a pár pěkných fotek, to je výsledek dnešního snažení. Kdo už někdy fotil štěňata, určitě ocení naše zhruba týdenní aktualizace. Stojí to za to a jsme rádi, že díky fotkám se mnozí z vás, návštěvníků našeho webu, rádi vracíte a aktualizace sledujete. Ve vrhu jsou volní – bílý – modrý pejsek, černá fenka, bílomodrá fenka, fenka modrá s bílými znaky. Tato štěňata doporučuji zájemcům o chov a výstavy!!!

19. 3. O víkendu odešli do nových domovů další dva žíhaní kluci z vrhu G. Dva pejskové jsou ještě volní, klidný Gaston a temperamentní Gerry zatím na svého páníka čekají, jsou připraveni vyrazit do světa! Jsou vhodní i pro zájemce o výstavy, případně chov.

více fotek ZDE

Prckové z vrhu H zase povyrostli, do výšky i do šířky, chuť k jídlu jim skutečně nechybí a mamině se zdá, že bez mlíka ještě nemohou být, takže pořád ty své chuděrky hubené kojí, aby nááhodou neměly málo 🙂 Pořád čekám, kdy na ně vrkne a začne kojení omezovat, ale to ona ne, jen oči přivírá, když ji koušou do cecíků…

Ve vrhu jsou volné dvě fenky a jeden pejsek.

více fotek ZDE

…a pár fotek, které evokují vzpomínky na vrhy, které se už dávno rozutekly ke svým páníkům a paničkám. Děkujeme za péči…

Buchtičky z vrhu CH se fotily 15. 3. O fotky mé nejmilejší princezny se musím podělit přednostně, více fotek najdete ZDE

14. 3. Čím jsou starší, tím jsou krásnější, na vrh H, malé plyšáčky, se nemohu vynadívat, jsou to suprová batolata. Kromě modré fenky s bílými znaky, jsou štěňata volná, k rezervaci.

FOTKY

12. 3. Žíhaným klukům už svítí zelená na cestu do světa. Volné máme stále dva pejsky Gastona a Gerryho. Dnešní focení jsme věnovali pouze jim, třeba udělají štěstí a zalíbí se některému z vás, co hledáte psího parťáka. Fotit neposedy, co chvíli neposedí, není už žádná legrace, ale snaha byla, je i video. Takže, vážní zájemci, neváhejte, kluci čekají na nové domovy.

VIDEO   FOTKY

8. 3. Je na čase představit náš třetí jarní vrh. Maminou je naše úžasná Hard Rock Girl Fransimo Bohemia. Loni měla 5 kluků a 1 holku a letos má skvělých 5 feneček a jednoho pejska. Celý vrh, do třetice všeho dobrého je standardní, bez vad. Vážní zájemci, prosím, můžete si své štěňátko rezervovat. Zamluvená je zatím jen modrá fenečka s bílými znaky. Často se mi stává, že zájemce nemůže na webu najít fotky štěňat a domnívá se, že mám nové pouze ty dvě nebo tři v novinkách. Nové fotky jsou aktualizovány v týdenních intervalech a najdete je vždy na stránce konkrétního vrhu. …klikněte si, pro jistotu a pro ty, kteří fotky najít nemohou…HOLKYKLUK

6. 3. Čtyřtýdenní Háčka mají aktualizovány fotky (na stránce vrhu). Kontrolovala jsem zoubky, všichni mají krásné nůžky, pejskové mají sestouplá varlátka, takže se mohu těšit z dalšího, standardního vrhu bez vad. Modrá fenečka s bílými znaky, Happy Star je rezervována, sestry Hetie a Hermiona, stejně jako bráškové Hugo a Herbie jsou volní.

4. 3. Dnes jsme se pokusili o nadlidský výkon, nafotit žíhané rošťáky každého zvlášť, abychom ulehčili zájemcům výběr. Myslím si, že snazší úkol je naučit kočku štěkat a psa mňoukat, protože oni prostě nemají čas na pár vteřin zůstat v klidu 🙂 Snaha byla, výsledek posuďte sami. Stále jsou někteří kluci k rezervaci. Vrh je celý standardní, bez vad, pejskové mají překrásné nůžkové skusy, krásně modelované hlavy, rovné hřbety, správně nasazené i nesené ocasy. Povahově jsou taky skvělí, mám z vrhu velikou radost. Fotky, jako vždy, najdete na stránce vrhu, tentokrát pro každé štěně zvlášť. GULIVER (rezervace), GUINESS, GARGAMEL(rezervace), GIMMY, GERRY, GASTON (klikněte si na jednotlivá jména)

2. 3. Zítra mají kluci už 6 týdnů. Hrozně rychle to uteklo, jako by se narodili včera a už se v příštím týdnu chystají na očkování a čipování a budou připraveni na odchod do nových rodin. Pejskové jsou stále k rezervaci. Mají úžasnou, veselou povahu, velice pěkný exteriér, celý vrh je standardní, bez vad, jsou tedy vhodní i pro zájemce, kteří by možná rádi v budoucnu vyzkoušeli nějakou tu výstavu…Pokud by jste měli o pejska vážný zájem, kontaktujte mně mailem nebo telefonicky. Cena pejska je 20 000. Na stránce vrhu jsou nové fotky a video.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503