Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

29. 7. Pět týdnů uteklo jako voda a tři naše štěňátka už začínají lumpačit. Aktivně zkoumají své okolí, hrají si, štěkají, vrčí, už to nejsou malé plyšové kuličky, ale malí pejskové. Z vrhu mám radost, všechna štěňata jsou standardní, bez vad, věřím, že porostou do zdraví a krásy. Volný je poslední pejsek – Kiwi.

22. 7. Štěňátka mají měsíc života za sebou a podívala se poprvé ven. Energie jim vydržela na pár cvaků a únava z nových dojmů udělala své. Ani se nechce věřit, že za dva týdny jim bude zahrada malá. Všechna štěňátka jsou standardní, vez vad, skvěle prospívají, začínáme přikrmovat mletým syrovým masem.

15. 7. Kulihrášci udělali za týden veliké pokroky, i když to na fotkách moc akčně nevypadá, nožičky je už unesou, zoubky se už vyklubaly a začínají mít rádi mazlení, středobodem vesmíru je ale pořád mamina, která se stále vzorně stará a prckové ji ještě neomrzeli.

Saffron Kavalíří kvarteto – pejsek úspěšný ve výstavních kruzích a co víc, s perfektními výsledky zdravotních vyšetření (DKK A/A, DLK 0/0, spondylóza, OCD ramen, doppler srdce – vše bez nálezu) Super!!!

 

7. 7.  Štěňátka mají dva týdny úspěšně za sebou a je na čase představit je světu. Krásně prospívají, mlíčka mají dostatek, nic jim nechybí, a tak se jen celé dny spokojeně převalují, nechají se opečovávat a ospale koukají na ten veliký svět kolem sebe, přesněji řečeno, koukají na sourozence a porodní bednu :), průzkum světa je zatím jen blízká budoucnost. Rezervace štěněte proti záloze je možná.

 

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503