Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

28. 12. Utíká to jako voda v řece, máme tady další focení. Některá štěňátka už jsou ostřílení průzkumníci, jiná se zatím moc neprojevují, jen by se válela, baštila a spala. Jsem zvědavá, jaké změny přinese další týden. Jako čertík bertík číslo jedna, se jeví zlatá fenečka, je to éro!

23. 12. Štěňátka za sebou mají třetí sérii fotek, najdete je na stránce vrhu. Některá štěňátka se fotí ráda a objektiv přímo vyhledávají, možná by je mohla angažovat nějaká reklamní agentura…Tak honem, než nám vyrostou, jednu takovou modelínu v béžovém kožíšku bych tady měla :). Většina vrhu ale focení bojkotuje a je s ní těžké pořízení. Štěňuškám už je 4,5 týdne, rostou před očima, jejich aktuální váha se pohybuje v rozmezí 3,2 – 3,9 kg. V tlamičce už mají ostré zoubky a mámě dávají zabrat, ona ale při kojení statečně drží a mateřská láska jí dává sílu, asi menší než mlíčko štěňatům, ale má je zatím ještě ráda 🙂 Prckové už ochutnali kuřecí, hovězí, kachní a králičí maso, k mámině mléčnému baru se ale rádi vrací. Ještě jim to bude máma nějaký ten týden tolerovat.

Štěňátka k rezervaci:

AMOS

Pejsek, který bude vhodný jako skvělý společník, ale ne na výstavy a do chovu, má kratší ocásek než je ideální standard, v dospělosti nebude dosahovat k hlezennímu kloubu. To mu ale neubírá na osobním kouzle a šarmu, je to pejsek s milou povahou, mohutnou kostrou a krásně modelovanou hlavičkou. Zatím snědl krajáč mléka, děvečku s jetelem, na mámu a tátu se zatím jen chystá. Znáte tu o Otesánkovi, že?

ATOS

je velmi nadějný pejsek, velice se povedl exteriérově i povahou, jedním slovem, Úžasňák.

AMÁLKA

Fenečka s atraktivně rozloženými barvami, zvědavá holka, co se v životě neztratí. Ráda bych ji viděla u vážného zájemce o plemeno se zájmem o výstavy, ale s milující náručí, stabilním domovem a doživotní jistotou u toho svého človíčka se také spokojím.

16. 12. Malí kontíčci už mají úspěšně tři týdny života za sebou. Výborně prospívají, však se taky o ně stará ta nejstarostlivější, úžasná maminka. Mlíčka mají až až, je stále jejich prioritou, ale už ochutnali i první příkrm, jemně mleté králičí masíčko. Náramně jim chutná. Na stránce vrhu najdete novou sérii fotek.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503