Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

26. 1. Dnes se fotily malé černotky – vrh M. Už mžourají na svět, nejspokojenější jsou u mámy, s plnými bříšky. Aktuální nabídka štěňat se změnila, zájemci o štěňátko, věnujte jí pozornost. Děkuji.

23. 1. Život štěňat je plný dynamiky, vývoj jde rychle kupředu, kontíci už jsou velcí rošťáci, připraveni vyrazit do nových rodin, třítýdenní stafbulíci jsou na svůj věk překvapivě šikovní a komunikativní, kontakt s člověkem si užívají, rozdávají pusinky, vrtí ocáskem, kontaktu se nebrání, naopak, užívají si ho, začínám přikrmovat a štěňata nejsou proti masité porci jídla navíc.   Závazně rezervovaná je aktuálně jen fenečka s výraznými bílými znaky. Úžasný pejsek s bílou hlavičkou, nově stejně tak jeho bráška s bílým znakem na hlavě a červená fenečka bez bílých znaků na hlavě, jsou volní, k rezervaci. Nejmladší prckové jsou zatím nejspokojenější u mámy, v teplíčku a s plnými bříšky. Podmínky, za jakých si můžete štěňátko rezervovat, najdete v oddílu “štěňátka”, věnujte jim, prosím, pozornost.

 

19. 1. V aktuální nabídce štěňat najdete fotky štěňat kontinentálních buldoků, která jsou připravena k prodeji ve věku osmi týdnů, očkovaná, čipovaná, socializovaná adekvátně věku.

14. 1. Pro zájemce o štěňátko stafbulíka máme dobrou zprávu, 12. 1. se narodily tři fenečky a jeden pejsek Nelle Kavalíří kvarteto, štěňátka jsou tmavá s žíháním a bílými znaky, zatím všechna volná. Fotky vložíme na web na konci týdne. Ve vrhu L už máme volného jen pejska s bílou hlavičkou, je skvělý, můj favorit č.1! Můžete se podívat na dnešní video i fotečky, štěňátka krásně rostou a mamina je stále skvělá máma, jak jinak, je to prostě máma Jessy. Kontíci už jsou očkovaní, čipovaní a mají sbaleno na cestu. Ne tedy všichni, Amosek a Andulka vyrážejí do světa tento týden, Adélka, Amálka a Atos ještě na svého pána teprve čekají.

 

6. 1. Představujeme náš nový vrh stafbulíků. Sázíme na jistotu, zopakovali jsme spojení z roku 2017 a věříme, že štěňátka budou stejně tak vydařená jako ta, která slaví tento měsíc své druhé narozeniny a některá z nich už plánují vlastní potomky. Ve vrhu jsou dvě krásné fenečky a dva pejskové, všichni čtyři červení s bílými znaky. Prťata jsou volná, k rezervaci.

Kontíci se tento týden chystají na své první očkování, čipování a začnou si balit do nových domovů. K rezervaci nabízíme perspektivní fenku a pejska, pro zájemce o chov, výstavy (není podmínkou prodeje) a pejska jako společníka, pro majitele bez výstavních ambicí. Buřtíci jsou povahově skvělí a budou dělat svým majitelům radost. Buldok je prostě buldok, kámoš – pohodář! Štěňátka jsou socializovaná přiměřeně věku, zapojují se se zájmem do běžného života v domácnosti, ráda uklízí a  vzápětí dělají binec, aby zase bylo co uklízet a čím naplnit pračku, jsou to i malé švadlenky, děrovačky ponožek a jiných částí oblečení, prostě štěňata, prťata k zulíbání.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503