Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

28. 2. Kontíčci mají zítra 4 týdny. Focení jsme zvládli, ale je to mazec, ještě že štěňátka docela spolupracují. Na stránce vrhu najdete společné fotky i fotky přiřazené ke konkrétním štěňátkům, která už mají svá jména.

25. 2. Štěňátka naší Nely si také zasloužila aktualizovat své fotečky. Fenka Margo o víkendu odjede se svou novou rodinkou, Maya, Mandy a bráška Max ještě na ty své čekají, jsou volní, k prodeji.

Malí Pixi plyšáci rostou do krásy. Na bílomodrou fenečku se už těší nová rodinka, Modrobílá fenečka je zamluvená, o její sestřičce se momentálně rozhoduje a volný je černý bráška s žíháním. Je to úžasný pejsek, kouzelný v typu, s krásně modelovanou hlavičkou, krátkým tělěsným rámcem, perfektním nůžkovým skusem a sestouplými varlátky.

24. 2. Aktualizaci webu jsme v posledních dnech zanedbávali, na focení nebyl čas, na klubovce v Poděbradech naše Yorica splnila podmínky pro uchovnění, Amálka a štěňátka Jessynky jsou v nových domovech, za Guinesskem dojela nevěsta a narodila se nám nová štěňátka. Všechny resty v nejbližších dnech odstraníme, dnes jsme aktualizovali fotky vrhu M, štěňátka jsou volná a od 3. 3. mohou vyrazit do nových domovů. Nové fotky najdete na stránce vrhu, pro větší přehlednost má každé volné štěňátko svou fotečku v aktuální nabídce štěňat. Prckové jsou připraveni do světa a nuda s nimi nebude, to mi věřte.

13. 2. Na svého páníčka stále čeká skvělá Amálka – štěně kontinentálního buldoka.

Nelly štěňátka mají za chvilinku pět týdnů, krásně lumpačí, všechna jsou standardní, bez vad, jsou to malé šikulky, na stránce mají novou sérii fotek, pořídili jsme i krátké video.

12. 2. Jessynky štěňátka jsou všechna rezervována novým majitelům, příští týden je čeká očkování a čipování a začnou se rozjíždět do nových domovů.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503