Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

31. 3. Naše pětitýdenní štěňata dělají ve vývoji velké pokroky, šijí s nimi všichni čerti a zasloužili si aktualizovat fotky, včetně nabídky štěňat. Aktuálně nabízím k rezervaci modrou fenku, tmavou fenku s žíháním a její tři žíhané brášky.

 

17. 3. Pomaličku se loučíme se štěňátky naší zlaté Pixinky, i malá Maya už má skvělý domov, je tedy nejvyšší čas představit zbývající drobotinu, jednu úžasnou tmavou fenečku s žíháním a tři klučíky, žíhané tygříky. Štěňátka jsou k rezervaci.

16. 3. Kontíčci se v příštím týdnu chystají na své první očkování a návštěvu veterináře a koncem týdne první vylétají z hnízda.

11. 3. Představujeme vrh O, první série fotek je na světě. K rezervaci jsou 4 fenky, dvě bílé a dvě modré s bílými znaky.

9. 3. Dnes odjeli do nových domovů Max a Mandy, stále je volná fenečka Maya a brzy představíme světu nová štěňátka, dvě bílé fenečky, dvě modré fenečky s bílými znaky a stejně zbarveného brášku, tmavou žíhanou fenečku a tři červené žíhané kluky.

Na stránce vrhu kontinentálních buldoků také přibyly nové fotky.

7. 3. V aktuální nabídce štěňat jsou vloženy nové fotky ke každému nabízenému štěňátku.

4. 3. Zlatíčka z vrhu N mají na stránce nové fotečky. Jsou skvělí a ty povahy, prostě pecka, tento vrh vyšel krásně, mám velkou radost. Pejsek Nick je volný, k rezervaci.

Archiv

 

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503