Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

31. 8. Utíká to strašně rychle, 5 týdnů je pryč a štěňata jsou den ode dne šikovnější, mají úžasnou povahu, jsem na ně moc pyšná!

24. 8. Naši plyšáčci mají 4 týdny, už s nimi začíná být větší legrace, zvykají si na běžnou údržbu, střihání drápků, kontrolu zoubků, zvedání a polohování, vše se jim bude do budoucna hodit. Mlíko od maminy je zatím nepostradatelnou součástí jídelníčku, ale mleté masíčko japonských křepelek, kuřecí krky a žaludky, to je taky skvělá bašta.

Dcerka našeho Guineska žije ve skvělé rodině v Moskvě! Měj se krásně, beruško!

18. 8. Máme 3 týdny…ahoj, světe!!! 4 fenečky a 2 psíci jsou připraveni k rezervaci.

17. 8. Xena Staffy Princess Kavalíří kvarteto a její aktivity s paničkou.

!!!PEJSEK NA PRODEJ!!!

Na svou novou rodinu čeká veselý klučina, zvědavec, kontaktní stvoření, velký průzkumník a nezbeda, to vše v jednom bílém kožíšku s žíhanými plotnami. Ruff je očkovaný, čipovaný, prohlédnutý veterinářem, průběžně odčervovaný a ošetřený i proti vnějším parazitům. Pejsek je to standardní, bez vad. Je to nadšený barfista, mistička je vždy vylízaná tak, že by se ani mýt nemusela. Je připraven k odběru ihned, samozřejmě po dohodě. Pouze pro seriózní zájemce. Kdo si chcete jen z legrace dohodnout návštěvu, najděte si, prosím, jinou zábavu. Děkuji.

Archiv

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503