Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

28. 4. Všechna naše štěňátka kontinentálních buldoků mají své nové domovy.

Kontinentální buldok – štěňata na prodej!!!
Nabízím k prodeji pejska jménem BATUL.

Kontinentální buldok je plemeno vhodné pro všechny věkové kategorie.

K malým dětem je velice tolerantní, trpělivý, samozřejmě pod dohledem dospělých, pro náctileté je to fajn parťák pro lumpačiny, aktivním dospělákům bez problémů stačí při méně náročných sportovních aktivitách, pro starší ročníky je to ideální kamarád a pomocník při práci na zahrádce, lenošení na gauči, pro relaxační a kondiční procházky.

Výchovu zvládne s dávkou trpělivosti a důslednosti i začátečník, je potřeba počítat s buldočí paličatostí, ale s pozitivní motivací z něj zvládne vychovat příjemného rodinného psa snad každý. Kontíci nemají lovecký pud, na procházkách se drží svého pána, neutíkají, nejsou konfliktní, se psy si rozumí.
Štěňátka jsou očkovaná, čipovaná, odčervená, mají vystavený pas. Socializovaná jsou přiměřeně věku, jsou to malí barfisti, ale zvyklí jsou i na granulky. Vyrůstají v běžném provozu domácnosti, ne venku v kotci. 

9. 4. Aktuálně nemám k rezervaci ani prodeji štěňátka stafbulíků. Pokud máte zájem o štěně z mé chovatelské stanice, informujte se ohledně následujících vrhů mailem.

5. 4. Aktualizovala jsem nabídku štěňat, máme na prodej dva stafbulíčky, fenku a pejska a šest kontinentálních buldoků, pět pejsků a jednu fenku.

Archiv

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503