Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

24. 10. Máme volné tři krásné pejsky plemene bostonský teriér. Více informací najdete na stránce vrhu.

23. 10. Blíží se pomalu ale jistě čas loučení, máme tady poslední společné focení vrhu A a B, společnost mladších štěňátek si ještě budeme nějaký ten pátek užívat. Fotky jako vždy, na stránkách vrhů.

17. 10. O sluníčku a zahradě si mohou prckové nechat jen zdát, barevné listí hnije v blátě a trávník se změnil v nacucanou houbu, prší a prší. Ňuchňací návštěvy  jsou nereálné a tak socializujeme jak nejlépe dokážeme, malí si zvykají na chod domácnosti a posílají z “fotokoutku” pozdravy domů! Na stránkách vrhů najdete dnešní fotečky a tady krátká videa, snad vám zpříjemní čekání na svá chlupatá dítka. V příštím týdnu čeká Béčka očkování a čipování, tak si na nás ve středu vzpomeňte.

 

12. 10. Daisynka a Darylek rostou před očima. Více fotek a video najdete na stránce vrhu.

11. 10. Sedm rošťáků posílá pozdrav do nových domovů, kde se na ně už těší.

10. 10. Včera byl nádherný slunečný den a štěňátka z vrhu B se přidala k černým, starším Ačkům, aby poprvé vyzkoušela, jaké je to na zahradě. Podzim, nepodzim, musí se začít otužovat. Všechna štěňátka z vrhu B jsou rezervována, vrh je standardní, bez vad, prckové mají nůžkové skusy, psíci mají sestouplá varlátka, žádné kýly ani zálomky, mám z nich radost. I povahově je vrh velice vyrovnaný, štěňátka jsou kontaktní, zvědavá, není mezi nimi žádný strašpytel ani veliký rošťák.

Dnes si kožíšky vyhřála na sluníčku mladší štěňátka – vrh C a vedla si na první miniprocházce taky skvěle. I v tomto vrhu jsou všechna štěňátka rezervována. Fotky a videa najdete na stránce vrhu.

4. 10.  Ve vrhu B máme volné dva pejsky, žíhaného s bílými znaky a bílého s červenými plotnami a jednu bílou fenečku s žíhanými plotnami. Na stránce vrhu najdete jejich aktuální fotky a video.

2. 10. Štěňátka z vrhu C povyrostla a začínají se aktivně věnovat okolnímu světu. Je to partička velice šikovná a na svůj věk mimořádně pohybově zdatná, vylézat a zpět zalézat do bedničky – žádný problém, stačí chtít, ostatní jde samo 🙂

Vrh B má svou stránku!!! Parta sedmi raubířů představuje světu své první fotky a videa.

 

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503