Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

30. 11. Malí kulihrášci.

29. 11. Tak nás tady máte po týdnu znovu. Jsou nám právě 4 týdny, už si spolu začínáme hrát a měřit síly, začínáme objevovat svět mimo ohrádku a k jídlu i něco jiného než je mlíko, nejdříve nám granulky moc nechutnaly, ale už jsme si dali říct, i když bříška vždy po baště doplníme ještě u mámy teplým mlíčkem. Ona je trpělivá a kousání zbrusunovými zoubky nám toleruje. Všichni bráchové už máme sestouplá varlátka, to jsme ale pašáci a zoubky prý vypadají taky dobře, všechny nás dnes dvounohá mamina kontrolovala, ani střihání drápků jsme neunikli, dnes byl celkově náročný den. Představte si, museli jsme se fotit, to my tůůze neradi, copak jsme nějaké modelky? Koukat do foťáku nás nebaví. Naše nové obrázky najdete na naší stránce, to se ví…Tak pac a haf zase za týden!

21. 11. Ve věku 3 týdny představujeme náš aktuální vrh stafbullíčků. Štěňátka jsou temperamentní, byl problém udržet je na pár cvaků v klidu. Černá a modrá barva jsou zatím čisté, zcela bez žíhání, uvidíme, jestli to tak zůstane. Dnes poprvé prckové ochutnali granulky namočené v mlíčku, žádné nadšení se nekonalo. Hlad je nejlepší kuchař, však oni si řeknou, až mlíko od mámy nebude stačit.

3. 11. Bostonci se taky umí řádně rozdovádět. Pejsek BOLERO je volný, k rezervaci a čeká na toho pravého páníčka. Více na stránce vrhu.

3. 11. Štěňátka dnes byla na “výstupní kontrole”u pana doktora, všechna jsou v pořádku a těší se do nových rodin. Tohle jsou poslední videa malých raubířů. Daisy a Darylek mají na stránce vrhu i pár foteček.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503