Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

27. 3. Malí bumbrlíci jsou o týden šikovnější, slyší, koukají, umí zavrtět ocáskem i umýt mi obličej, umí se i pořádně umatlat kaší, začínáme přikrmovat. Nové fotky, videa najdete na jednotlivých stránkách vrhů, aktualizována je i nabídka štěňat, k rezervaci máme dvě fenečky.

Krásní synáčci naší Cherry Kavalíří kvarteto – modrý Saffron Kavalíří kvarteto (v červenci mu budou 4 roky) a osmiměsiční Sam Kavalíří kvarteto. Samík poslal fotopozdrav z USA. Děkujeme majitelům za skvělé domovy!

Tento týden už budou všichni raubíři z vrhů U a V ve svých pelíšcích.

21. 3.  A je to tady, představujeme štěňátka z vrhů W a X. Prckové krásně prospívají, starší už začínají mžourat na svět. Maličcí jsou volní, připraveni k rezervaci, v případě vážného zájmu mně kontaktujte, na sms nereaguji.

KLIKNI NA ODKAZY

fotky štěňat W                            videa štěňat W

fotky štěňat X                              videa štěňat X     

!!!Brzy představíme světu tato krásná štěňátka – 5 feneček a 2 pejsky!!!

19. 3. Dnes byl krásný sluníčkový den. Za každý takový jsem moc ráda, protože prckové se vyběhají na zahradě a pak pod tíhou nových dojmů spinkají dlouho jako nemluvňata. Všechna štěňátka jsou zamluvená a v příštím týdnu se začnou rozjíždět do nových domovů.

15. 3. Štěňátka ve věku 6 a 5 týdnů jsme se dnes rozhodli fotit zvlášť, protože fotit je pohromadě, je téměř nemožné, neposedí, nepostojí…Focení zvlášť –  jak jinak než bojkot na celé čáře, nasazení výrazu týraného tvorečka a…teď se člověče snaž, pískej, mávej čím chceš, infantilně šišlej, stejně se budeme tvářit jako mučedníci 🙂 Z vrhu U se uvolnila k rezervaci fenečka a ve vrhu V máme volnou fenku a dva pejsky. Fotky konkrétních štěňat najdete v aktuální nabídce, kompletní série fotek jako obvykle s dnešním datem na stránce vrhu.

5. 3. Obvyklé víkendové focení budeme muset  vynechat, proto jsme se rozhodli pořídit pár nových fotek už dnes, člověk míní, štěnda mění. Bylo to náročné, téměř nemožné, protože prckové se rozhodli, že nutně musí prozkoumat foťák a nějaká minimální vzdálenost od objektivu pro pořízení zaostřené fotky, jim byla ukradená. Je to boj, ale pár foteček máme, zvítězili jsme!!! Stejně jako naposledy, najdete sérii fotek s dnešním datem na stránce vrhu.

1. 3. Štěňátka mají za sebou měsíc života. Z malých miminek, která jen spinkají a papají, se začínají klubat malí rošťáci. Průzkumné cesty už sahají za hranice pelíšku a nejbližšího okolí, objevují svět, hračky i sílu klubajících se zoubků. Počet děravých ponožek se začne navyšovat 🙂 K rezervaci nabízíme pejska s ponožkami, je standardní, se super povahou. Fotky psíka najdete v aktuální nabídce, fotky všech štěňat na stránce vrhu pod dnešním datem.

Archiv

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503