Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

26. 4.  Máme štěňátka kontinentálních buldoků, 22. 4. se narodilo 5 feneček a jeden pejsek. Zveme vás k návštěvě stránky vrhu, kde najdete fotky i videa každého ze štěňat. Přijímáme rezervace.

25. 4.  Tři malí tlouštíci z vrhu Y mají na stránce vrhu videa. Jsou to spokojená štěňátka, kterým nic nechybí, mamka mlíko nosí až k čumáčkům, s chozením nespěchají, jen se převalují a baští, jestli tak budou pokračovat dál, snad je  nožky unesou…

24. 4. Tak a je tady poslední pokus o focení, kdo se na chviličku zastavil, byl vyfocen, ostatní se už prý budou fotit až u nových páníků 🙂 Je to banda darebáků 🙂

16. 4.  Běháme, řádíme, je nás všude plno. – fotky-klikni-

13. 4. Představujeme naše nejmenší. Pejsek a dvě fenečky vykoukli na svět 8. 4. a mají se k světu. Pejska nabízíme k rezervaci.

 

12. 4. Mimořádně teplé počasí umožnilo i malým prckům, aby se podívali ven dříve než obvykle. Zatímco Wéčka už odvážně courají po zahradě, Xka se ještě pár dnů budou nevěřícně sdružovat ohromena velikým světem. Vzájemně si všechna štěňata dodají odvahu a budou si společně rozšiřovat obzory. Winky je veliký raubíř, Wick si vždycky přispěchá pro pohlazení, když si k nim sednu na zem, rozdá pusinky, umyje mi bradu, rád se mazlí a je většinou nad věcí, Winnie mezitím stihne prošacovat kapsy, vytáhnout kapesník, rozvázat šňůrku u boty, Winky se s ničím nemaže, kapesník rovnou roztrhá a přidá i pár dírek do trička. Xena je mírná fenečka, mámin mazlíček, Xarra je odvážná holka a moc ráda papá, z Xantose se klube vyrovnaný klučina, který rád pozoruje sourozence a bere si ponaučení z nezdarů druhých, do šarvátek nezasahuje a sleduje své zájmy, Xantha občas zneužívá své váhové převahy a dovolí si demonstrovat své výhody přimáčknutím protestujícího sourozence jednoduše k zemi, prostě sumo hrátky taky musí být, štěňata poznávají své možnosti, hranice, strasti a slasti života se sourozenci, socializace je důležitá a nepostradatelná pro další psí život. 28. 4. pojedou štěnda na očkování, čipování a kontrolu k veterináři. Nové fotečky najdete na stránkách vrhů. 

 

3. 4. Týden utekl jako nic a je tu zase náš fotoplácek a pár fotek, videí, dokumentujících vývoj štěňat. Wéčka už jsou čtyřtýdenní, začínají darebačit, hrají si, poštěkávají, dobře baští, už to jsou malí kulihraši, kterým neunikne žádný rachot, pravda být vzhůru ještě dlouho nevydrží, ale to je vlastně dobře, rošťáren si ještě užijeme až, až. Všichni mají perfektní štěněcí nůžkové skusy, žádné kýly, žádné zálomky a Wick má zcela sestouplá varlátka. Je to pěkný, vyrovnaný vrh. K rezervaci se uvolnila strakatá fenečka.

Xka mají tři týdny a v soubojích na život a na smrt s většími Wéčky je to znát, ale nedají se lehko 🙂 Jsou moc šikovní, zoubky se prořezávají, skusy budeme hodnotit za týden, ale všechny tlamičky zubaté vypadají slibně a Xantos už je taky velký kluk, kuličky jsou na svých místech.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503