Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

26. 5. Momentálně nemáme k rezervaci ani k prodeji žádná štěňátka. Pokud vše dobře dopadne, budeme mít štěňátka SBT v létě a KOBU na podzim.

25. 5. !!!Nabízím k rezervaci dvě fenečky kontinentálního buldoka CANDY a CORINU !!!

24. 5. Počasí dnes stálo na straně kontíčků. Mezi přeháňkami se přeci jen dostali dnes poprvé ven, prohřát kožíšky a nechat se šimrat travičkou. Více fotek, včerejší i dnešní videa najdete na stránce vrhu.

23. 5.  A máme to za pár! Už v příštím týdnu se rychlá rota začne rozjíždět do nových domovů. Více fotek, jako vždy, najdete na stránce vrhu.

19. 5. Ze života malých buldoků aneb mamíí, kde jsi? My ty granule už nechceme, mlíčko, máš??

17. 5. Krásné počasí je zpět, tak hurá ven! Více fotek na stránce vrhu.

I kontíci už mají focení za sebou, byla to dřina, fotit 3,5 týdne stará štěňata není snadné. Doufám, že za týden bude hezky a focení už proběhne na zahradě.

10. 5. Víkend je u konce a na pár dnů by se mělo výrazně ochladit. Uvidíme…Každopádně si malí pěkné počasí ještě řádně užili. Více fotek najdete na stránce vrhu.

8. 5. Z kontíků už jsou psí batolata a brzy budou běhat. Štěňátka nabízíme k rezervaci.

7. 5. Yango, Yammie a Yannie – tři sladké kobližky, jen pocukrovat 🙂 Uteklo to neskutečně rychle, už mají čtyři týdny pryč. Všichni jsou moc šikovní, veselí, kontaktní a s klidným svědomím mohu říct, že to budou svým novým rodinám těmi nejlepšími parťáky a kamarády! Více fotek najdete na stránce vrhu.

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503