Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullteriér a Brabantík

 10. 9.

HELLEN PASTAFF LEGION

12. 7. 2010 – 29. 8. 2022

11. 8. Fenečku a dva pejsky, přivedla na svět jako svá poslední štěňátka, 24. 6., naše úžasná máma, Pixinka. Plášťově zbarvený Quido a štěňátko s největším podílem bílé barvy – pejsek Quentin, čekají na svou novou rodinu. Oba kluci mají sestouplá varlátka, nůžkové skusy, jsou bez kýl i zálomků. Baští s chutí syrové kuřecí a krůtí masíčko i granule Bodreek. V pátek budou očkovaní, čipovaní, prohlédnutí a o víkendu mohou vyrazit do světa.

Brabantička Gábinka se zdržela doma docela dlouho než našla tu pravou rodinku, jak se říká, kdo si počká, ten se dočká…

Polly už má taky své nové doma…

Každá cesta má svůj start, svůj cíl.

Zaragoza Fransimo Bohemia

3. 3. 2012 – 7. 8. 2022

15. 6. Štěňátka se rozjíždějí do nových domovů…Na své nové rodiny ještě čekají andílek i čertík v jednom buclatém tělíčku – brabantička GÁBINKA 

a stafbullíci – bíločervená fenka POLLY a bíložíhaný pejsek PUFF

2. 6. Malí brabantíčci už mají za sebou první návštěvu veterináře, kontrola dopadla na výbornou, všechna štěňátka jsou standardní, naočkovaná, načipovaná a připravena do světa. Štěňátka jsou volná, těším se na kontakt s vážnými zájemci o toto úžasné, společenské plemeno!

Stafbullíčci už završili sedmý týden života a zítra se chystají na svou první cestu na veterinu, kde budou prohlédnuti veterinářem a proběhne první očkování, čipování. Štěňátka jsou volná, k prodeji, nabízím štěňátka s předpoklady pro chov a výstavy i štěňátka pro zájemce bez chovatelských a výstavních ambicí.

A teď skvělé zprávy, Fanynka má úžasný domov ve Švýcarsku, v rodině má i čtyřnohého kamaráda, brabantíka, Filípek má ve své rodině také spřízněnou dušičku, francouzského buldočka. I Erik už našel to své nové doma a psí kámoše, příslušníky svého plemene, má hned dva. Přeji všem krásný a dlouhý psí život!

26. 5. Eso a Erik, dva úžasní brabantí kluci, si zaslouží stejně tak úžasné páníčky. Stále hledám pro pejsky novou rodinu, kluci jsou připraveni vyrazit s výbavičkou do světa! Socializovaní, čistotní, přátelští, středně temperamentní, zvyklí na procházky, běhání na zahradě, i bez tahání na vodítku. Jsou zdraví, průběžně preventivně odčervovaní, 3x očkovaní, čipovaní. Jsou vhodní do rodiny s dětmi, i ke starším lidem. Brabantík je malé, nenáročné, společenské plemeno se silnou vazbou na svou rodinku.

Od posledního focení uběhl téměř týden, štěňátkům je zítra už šest týdnů, celý vrh je standardní a začínají se projevovat povahy, nejakčnější je strakatá fenečka, nejklidnější jedna z červených feneček, kluci jsou spokojení hlavně když jsou dobře napapaní…K odběru budou připraveni nejdříve koncem příštího týdne, očkovaní, čipovaní, 3x preventivně odčervení, zvyklí na masíčko i granulky.

Filípkova sestřička už dělá radost své rodině ve Švýcarsku a malý medvídek Filípek na svou člověčí rodinu ještě čeká. Je to úžasný mazlík k pomačkání, stále veselé štěňátko.

20. 5. Stafbullíčci dnes mají 5 týdnů, počásí přeje až moc, poběhají, počmuchají a za chvíli je přemůže v polostínu únava. Štěňátka jsou k rezervaci.

Malí brabantíčci se osamostatňují, začínají baštit masíčko, zapíjí mlíkem mámy a těší se do nových domovů. K rezervaci máme fenečky i pejsky, předpokládaný odběr bude možný začátkem června.

OGGIE – standardní fenečka už našla svého páníčka.

Po zrušené rezervaci, kdy se zájemce vůbec neobtěžoval dát vědět, ani v den odběru, že nedojede, našla úžasná fenka, vymazlená, socializovaná, velice kontaktní a na svůj věk mimořádně čistotná, svůj domov.

 

14. 5.  Štěňátka ze spojení Yorica Kavalíří kvarteto x Excaliber Red Fransimo Bohemia (3x červená fenka s bílými znaky, 1x bílá fenka s červenými plotnami, 1x bílý pejsek s červenými plotnami, 1x bílý pejsek s žíhanými plotnami) a jejich první krůčky v trávě. Štěňátka jsou k rezervaci!

 

 

13. 5. Představujeme 2 černé fenečky a 3 pejsky (černý, červený, black and tan) ze spojení Real Griff Beauty Iris (import Rusko) a Yaffee So Dvora Malyshevykh (import Ukrajina). Štěňátka jsou volná, k rezervaci.

fenečky

pejsci

všichni spolu

 

Dva úžasní kluci ESO a ERIK – brabantíci, čekatelé na titul “Nejlepší kámoš dvounožce”, čekají stále na svého páníka, který jim nabídne nový pelíšek a místo ve svém srdci.

 Stafbullíčci Orin, Orion, Ollie a Ozzie už dovádí v nových domovech.

Fanynka (zamluvená) a Filípek (volný) už pravidelně vyrážejí na průzkum svého nejbližšího okolí.

27. 4. Stafbullíčci rostou, začínají se projevovat povahy a začíná s nimi být legrace. Krásného žíhaného pejska máme ještě volného!

Fanynka a Filípek se nám narodili 27. 3. ze spojení Yaffee So Dvora Malyshevykh (import Ukrajina) x Liga Obayaniya Mellou Yellow (import Rusko). Filípek je volný!

 

24. 4. Naši staříčci si užívají života, i starý pes, může být v kondici a spokojený – HELLEN PASTAFF LEGION (12 let), GRAND OF AMBASSADOR SUN (11 let), PRODIGI SLADE CZECH (11 let), INNES ESO BONATOM (9 let)

Naše mladá naděje.

DEXTER OF HAKADA STAFF (5 měsíců)

https://sbtpedigree.com/dog_details?dogs_id=4473633

23. 4. Plánujeme krytí fenky CILKA Kavalíří kvarteto

https://sbtpedigree.com/dog_details?dogs_id=4476404

Cilka se svými dcerami.

Štěňátka začínají být samostatnější a hravější.

16. 4. Vrh SBT – JESSICA KAVALÍŘÍ KVARTETO a EXCALIBER RED FRANSIMO BOHEMIA – se narodil 17. 3., ve vrhu jsou 3 fenečky (žíhaná a černé žíhané s bílými znaky) a 2 pejsci (žíhaný a černý žíhaný s bílými znaky). Štěňátka mají silné kostry, zoubky se prořezávají ve standardním štěněcím nůžkovém skusu, bez zálomků, bez kýl, sestouplá varlata. Vrh je standardní, povahy kontaktní, veselé, mám z buřtíků radost. Na fotkách jsou štěňátka ve stáří 4 týdnů a jsou připravena k rezervaci, předpokládaný odběr plánujeme od 8. 5.

rodiče:

fenky:

pejsci:

 

Na Nový rok se ze spojení VIRGINIA RISING STAR SO DVORA MALYSHEVYKH (import Ukrajina) a SIRIUS BLACK (import Srbsko) narodilo 5 brabantíků (2 černé fenečky, 1 black and tan fenečka a dva černí pejsci, které NABÍZÍME K PRODEJI)

ESO a ERIK

jsou standardní štěňata bez vad, 3x očkovaná, průběžně odčervovaná, čipovaná, s pasem, řádně socializovaná. Kluci jsou kontaktní, zvědaví, učí se hygienickým návykům, baští granulky i masíčko a ke spokojenému životu jim chybí už jen nová dvounohá rodinka. Po domluvě k odběru ihned!

15. 4. Po dlouhé pauze bez štěňátek jsme tu opět s aktualizací webu, který bude od letošního roku fungovat zatím jen jako prezentace nabízených odchovů. V průběhu roku bych chtěla aktualizovat i další zastaralé a dnes už neaktuální oddíly v menu…

2021

 

 

Kontakt:
Marta Bůžková e-mail: buzkovam@seznam.cz tel.: 607 816 884 Ostrava. IČO.73018503